Jakie są najnowsze inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej w Warszawie?

Jakie są najnowsze inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej w Warszawie?

Najnowsze Inwestycje Mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej w Warszawie

Inwestowanie w Warszawie zawsze wiązało się z wieloma wyborami i pozytywnymi skutkami dla rynku nieruchomości. Ulica Odkryta jest jednym z najważniejszych adresów, jeśli chodzi o nowoczesne inwestycje mieszkaniowe. Śniadanie od dewelopera na tej ulicy będzie składać się z szerokiego wachlarza opcji.

Nowe, zoptymalizowane rozwiązania

Klienci, którzy przejrzą oferty dostępne przy ulicy Odkrytej, zauważą, że dostępne teraz standardy obejmują budynki wyposażone w nowoczesne udogodnienia, w tym wysokiej jakości wentylację, wideodomofon, silniki napędowe, obwody zabezpieczenia i inteligentne programy sterowania oświetleniem i ogrzewaniem.

Zoptymalizowany rozkład mieszkań

Rozkłady mieszkań zostały również zoptymalizowane do wygody współczesnych mieszkańców. Oferty 1- i 2-pokojowe mogą zaspokoić wymagania większości kupujących mieszkania, ale mieszkańcy z większymi potrzebami lokalowymi mogą poszukać 3- i 4-pokojowych opcji. Dodatkowo, przestrzeń wspólna może być wyposażona w inne komfortowe elementy, takie jak taras, ogród, plac zabaw, sala gimnastyczna i siłownia. Wszystkie te udogodnienia czynią zakup mieszkania przy ulicy Odkrytej niezwykle atrakcyjnym.

Tabela – dostępne lokale w inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Odkrytej w Warszawie

Rodzaj Pokoje Metraż Cena nieruchomości
Mieszkanie 1 50 m kw. Od 500 000 PLN
Mieszkanie 2 75 m kw. Od 700 000 PLN
Mieszkanie 3 95 m kw. Od 800 000 PLN
Mieszkanie 4 125 m kw. Od 1.000.000 PLN

Oprócz wygody i luksusu, cena tych nieruchomości jest również bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi inwestycjami mieszkaniowymi w okolicy. Oddanie nieruchomości po wszystkich uzgodnieniach nastąpi w ciągu najbliższych 10-12 miesięcy,otwierając perspektywy mieszkania i/lub inwestowania wnowe projekty mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej w Warszawie.

Najnowsze inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej w Warszawie

Garaże, apartamenty i mieszkania to jedne z wielu inwestycji mieszkaniowych, które można zobaczyć w całym mieście Warszawa. Szczególnie przy ul. Odkrytej, gdzie można znaleźć wiele nowych i zmodernizowanych projektów deweloperskich.
Na ulicy Odkrytej znajdują się m.in. kamienice, które zostały odnowione w latach dziewięćdziesiątych i doskonale pasują do tradycyjnego wyglądu ulicy. Najbardziej znanym z nich jest budynek zwany „Domem przy ulicy Odkrytej”, w którym znajdują się apartamenty i mieszkania z tarasami o powierzchni do 70 metrów kwadratowych oraz przestronne garaże podziemne.
Nowych inwestycji mieszkaniowych jest bardzo dużo wokół ul. Odkrytej. Nowoczesny zespół mieszkalny zwany „Kamienica przy ul. Odkrytej” liczy 159 mieszkań. Można znaleźć tu mieszkania o powierzchni do 60 metrów kwadratowych oraz balkony i tarasy, garaże podziemne oraz windy.

Tablice zawierające konkretne informacje na temat najnowszych inwestycji mieszkaniowych przy ulicy Odkrytej w Warszawie wyglądają następująco:

Nazwa inwestycji liczba mieszkań powierzchnia do metrów kwadratowych windy parking
Dom przy ul. Odkrytej 70 70 Tak Tak
Kamienica przy ul. Odkrytej 159 60 Tak Tak

Inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej oferują mieszkańcom Warszawy szeroki wybór apartamentów z wygodnymi i przestronnymi tarasami, mieszkaniami o różnych powierzchniach i garażami podziemnymi. Jest to doskonała okazja do zakupu lub do wynajęcia mieszkania dla wszystkich, którzy szukają nowych inwestycji mieszkaniowych w pobliżu centrum miasta.

Nowe inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Odkrytej w Warszawie – lista, ceny i wyposażenie

W Warszawie w ostatnich latach pojawiło się wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Jedną z bardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic jest dzielnica Odkryta, zlokalizowana w północnej części miasta, w dzielnicy Białołęka. Właśnie w Okrąglicy powstaje wiele nowoczesnych inwestycji, wyróżniających się wysokim standardem i nowoczesnym designem, dostosowanym do oczekiwań klientów.

Przy ulicy Odkrytej w Warszawie inwestorzy koncentrują szczególną uwagę na dobrze wyposażone i kompleksowo zaprojektowane mieszkania przeznaczone na rynek pierwotny. Na tej liście znajdują się takie inwestycje mieszkaniowe jak:

Nazwa inwestycji Ceny m2 w zł Inwestycja ogródkowa?
Akacja Park 7 500 – 11 000 Tak
Greenwood Park 9 000 – 12 000 Tak
Green Tree Apartments 8 500 – 11 000 Nie
Botanic Tower 12 000 – 16 000 Tak
Eco Residence 10 000 – 15 000 Tak

Każda z wymienionych inwestycji wyróżnia się kompleksowo zaprojektowanym wyposażeniem i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dodatkowo wszystkie inwestycje są kompleksowo zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom wygodę oraz bezpieczeństwo. Wyposażenie wszystkich mieszkań przy ulicy Odkrytej stanowi kompilację wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, dzięki czemu są one przyjazne dla środowiska.

Jeżeli szukasz domu lub mieszkania w Warszawie, przy ulicy Odkrytej znajdziesz wiele interesujących ofert inwestycyjnych. Sprawdź ceny mieszkań oraz wyposażenie inwestycji, które chcesz odwiedzić i porównaj je z innymi ofertami. W ten sposób możesz łatwo znaleźć mieszkanie, które będzie idealne dla Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie inwestycje mieszkaniowe są obecnie realizowane przy ulicy Odkrytej w Warszawie, to koniecznie zajrzyj na ten link: https://www.ama-bud.pl/inwestycje-w-sprzedazy/uroki-miasta/mieszkania.html.