Najbardziej zaawansowany odkurzacz — Xiaomi Roborock S6 Maxv

Roborock S6 to najnowsza propozycja Xiaomi w zakresie wysokiej klasy odkurzaczy robotycznych. Wyposażony w sztuczną inteligencję, czujniki i algorytmy uczenia maszynowego, S6 może precyzyjnie nawigować po wszystkich rodzajach podłóg. Analizując otoczenie, może wykryć przeszkody, takie jak brud czy sierść zwierząt domowych.

Co potrafi Roborock S6?

Roborock S6 może być skonfigurowany w trybie pionowym i poziomym, z 10 różnymi ustawieniami, które można zapisać na karcie pamięci. Tryb pionowy jest idealny do dużych pomieszczeń, takich jak lofty, sypialnie i biura. Długi przewód zasilający pozwala również na dłuższe użytkowanie w pomieszczeniach, a tryb handivac jest idealny do mniejszych przestrzeni, takich jak kuchnie, łazienki i toalety. Posiada przenośny uchwyt ułatwiający transport oraz akumulator zapewniający długotrwałe użytkowanie. Po podłączeniu do internetu Xiaomi Roborock S6 maxv wykorzystuje sztuczną inteligencję do nawigacji i czyszczenia. Algorytmy uczenia maszynowego wykrywają i usuwają z dywanu przeszkody, takie jak sierść zwierząt domowych, brud i opadłe liście. Pilot wysyła powiadomienia do smartfona lub tabletu, zapewniając wygodną i higieniczną konserwację, a S6 rozumie każdy język i może ustawić rutyny dla typowych zadań, takich jak odkurzanie lub wymiana szczotek i miejsc, w których gromadzi się brud. Może również ustawić harmonogramy konserwacji na podstawie zrozumienie preferencji użytkownika.

Ważne informacje o Roborock S6

Roborock S6 to solidny, wysokiej klasy robot odkurzacz wyposażony w sztuczną inteligencję, czujniki i algorytmy uczenia maszynowego. Wyposażony jest w system szybkiego zbierania szczotek i gruzu, mocne silniki i inteligentne funkcje do nawigacji, planowania i czyszczenia. W zestawie znajduje się również wyjmowany worek, idealny do przechowywania brudnych ubrań i pościeli. Pilot pozwala na sterowanie odkurzaczem podczas pracy. Akcesoria do czyszczenia obejmują:

  1. Narzędzie czyszczące.
  2. Szczotka do usuwania pyłu.
  3. Dysze do zbierania sierści zwierząt domowych.

Odkurzacz Xiaomi to doskonały wybór, jeśli szukasz niedrogiego, wydajnego i wszechstronnego odkurzacza-robota. Ma bardzo dużą siłę ssania, doskonały system nawigacji i wiele opcji. Jednak w porównaniu z innymi odkurzaczami robotycznymi dostępnymi obecnie na rynku ma pewne wady, takie jak krótki czas pracy na baterii, niska wydajność zbierania i ograniczona liczba przystawek. Mimo wad odkurzacz to doskonały wybór, ponieważ jest ekonomiczny, bardzo skutecznie czyści, ma doskonałą ergonomię i ogólnie wysoką wydajność dzięki zaawansowanemu systemowi nawigacji.