Xiaomi Roborock S6 Maxv – Najinteligentniejszy

Roborock S6 to najnowszy dodatek do oferty robotycznych odkurzaczy firmy Xiaomi. Wyposażony w sztuczną inteligencję, czujniki i algorytmy uczenia maszynowego, Xiaomi Roborock S6 Maxv może precyzyjnie nawigować po wszystkich rodzajach podłóg. Analizując swoje otoczenie, może wykryć przeszkody, takie jak brud czy sierść zwierząt domowych. W przypadku pojawienia się problemu, do jego rozwiązania wykorzystuje przypominający człowieka „robotyczny” interfejs. Oprogramowanie pozwala użytkownikom na zaplanowanie zadań konserwacyjnych i przeglądanie statystyk użytkowania z poziomu smartfona lub tabletu. Jest to najbardziej zaawansowany odkurzacz dostępny obecnie na rynku.

Roborock S6 posiada szeroki zakres funkcji

Może wyczyścić każdy zakątek Twojego domu, od przedpokoju po salon. Może być również stosowany do usuwania sierści zwierząt domowych z mebli tapicerowanych i schodów. S6 może być również wykorzystywany do pomocy osobom niepełnosprawnym w poruszaniu się. Dzięki kamerze o wysokiej rozdzielczości i sztucznej inteligencji Xiaomi Roborock S6 Maxv może poruszać się po każdej powierzchni podłogi. Odbiera dane z otoczenia, jak również z dostarczonych czujników. Do czyszczenia wykorzystuje połączenie ssania i szczotek.

Jakie są korzyści z używania odkurzaczy robotów?

Robotyka wydaje się wchodzić w fazę, w której oferuje bardziej przyjazne doświadczenie dla użytkownika niż wzniosłe modele robotów z przeszłości. Nie znaczy to, że S6 jest łatwy w obsłudze. Posiada imponujące, eleganckie i luksusowe wykończenie ze szczotkowanego aluminium. Jest lekki i łatwy do przechowywania. Dobrze czyści nawet twarde podłogi. Jest również przystępna cenowo.

Czy Xiaomi Roborock S6 Maxv to dobry odkurzacz?

Roborock S6 to wysokiej klasy robot odkurzacz od Xiaomi. Wykorzystując sztuczną inteligencję, czujniki i algorytmy uczenia maszynowego do nawigacji i czyszczenia, jest to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów na rynku: S6 jest mózgiem domu, wykonując całą brudną robotę — od umieszczania i podnoszenia rzutów do czyszczenia gruzu i dywanów.

Taki sprzęt jak ten odkurzacz przyda się niemal w każdym domu i mieszkaniu. Dzięki temu jest łatwy do czyszczenia. Używasz go do szybkiego czyszczenia dywanów i podłóg. Z czasem odkurzacze przekształciły się w ciężkie, niewygodne przewody, które utrudniają sprzątanie. Dziś dostępne są lekkie odkurzacze, czasem bezprzewodowe, z wieloma przystawkami do czyszczenia różnych obszarów domu.